tomato

برند معروف عطر سازی نیشان استانبول nishane

        برند عطر سازی نیشان

ازکشور ترکیه با الهام از سنن ریشه‌‌دار، چشم‌انداز مدرن و ساختار جهان‌وطنی استانبول که تمدن‌‌‌های بسیاری را پذیرفته، حاضر است با عطرهای منحصربه‌فرد و پیچیده و حس ظریف مجموعه‌‌‌های هنری آن نشانگر ارزشمندی شما و عزیزان شما است..

با توجه به اینکه رایحۀ ظریف می‌‌‌تواند یادآوری‌‌‌های ارزشمندی را در کنار احساسات روشنگرانه باز آورد، نیشان با افتخار اولین مجموعه عطر‌‌های نیش «مجموعۀ استریت د پارفوم» ترکیه را ارائه کرده.

پس از عرضۀ مجموعۀ کلن پارفوم - فرمول جدید بسیار غلیظ ادوپارفیوم - و شمع‌‌‌های معطر فوق‌العاده خوش‌بو، لوکس و منحصر‌به‌فرد، تقریباً دو سال زمان برده تا اسانس‌‌‌های نادر مجموعه 16 رایحه‌ای اکستریت د پارفومخلق شود. این مجموعه عطردوستان در سراسر جهان را متحیر کرد. نت‌‌‌های عطر این مجموعه با ظرافت انتخاب شدند تا داستان‌‌های زندگی بی‌نظیری را برای عطردوستان بازگو کرده. از همه دعوت می‌‌‌شود که ترکیبی از فرهنگ‌‌های استانبولی را با عطر نیشان احساس کنند.

عطرهای نیشان به عنوان ادای احترام به احساسات و خلق و خوی‌‌‌های مختلف برای به خاطر سپردن لحظات زیبا خلق و ایجاد شده‌اند.

با بهره‌گیری از ادکلن‌‌‌های شیک برای میهمان‌نوازی از میهمانان، عطرسازان نیشان در آرزوی نوسازی این سنت به‌اشتراک‌گذاری بوی دلپذیر با دیگران است. با الهام از عطر‌‌های پر زرق و برق استانبول و فرهنگ‌‌های ارزشمند بی‌شمار مناطق مختلف جهان غالب، مشکل اصلی دستیابی به فرمول مشخصی با آمیختن آگاهانۀ تحسین‌برانگیزترین عطر‌‌های باکیفیت از منابع طبیعی سراسر جهان برای ایجاد رایحه‌‌‌های متمایز و درازمدت و گسترش حس عمومی احساس لذت است..

هر شمع معطر شیک نیشان از موم گیاهی ارگانیک و سازگار با محیط زیست طراحی شده است. در مقایسه با شمع‌‌‌های موم پارافین، شمع‌‌‌های موم سبزیجات آرام‌تر و روشن‌تر می‌‌‌سوزند الگوی کریستالی متمایزی را به وجود می‌‌‌آورند، و سطح بیشتری از عطر را جذب می‌‌‌کنند و به دلیل این ساختار بزرگ مولکولی کریستالی آن را روان‌تر رها می‌‌‌کنند.

در کنار تأثیر رایحه‌درمانی به لطف رایحه‌‌‌هایی که به طور آگاهانه انتخاب شده‌اند و فضا را معطر به عطر‌‌های آرامش‌بخش و شاداب تر میکند، تمام شمع‌‌‌های معطر لوکس نیشان برای جذاب کردن هر گونه محیط داخلی طراحی شده‌ است.

.

درست مانند بطری‌‌‌های عطر، شمع‌‌‌های معطر نیشان هدیه‌‌‌های شگفت‌‌انگیزی برای هر مناسبت با بسته‌بندی دست‌ساز زیبا و جذاب خود هستند که در آن ظرافت و کارایی همدیگر را تکمیل می‌‌‌کنند.

طراحان : خورخه لی , کریس موریس , سیلوین کارا , مورات کاتران , مرت گوزل

 

درست مانند بطری‌‌‌های عطر، شمع‌‌‌های معطر نیشان هدیه‌‌‌های شگفت‌‌انگیزی برای هر مناسبت با بسته‌بندی دست‌ساز زیبا و جذاب خود هستند که در آن ظرافت و کارایی همدیگر را تکمیل می‌‌‌کنند.

عطر نارسیس............