tomato

معرفی عطر های قدیمی

عطرهای قدیمی و ماندگار از معروف‌ترین برندهای دنیا

عطر شنل مدل Chanel No 5

یکی از بهترین و کلاسیک‌ترین عطرهای برند شنل که مملو از احساسات و عواطف است، عطر Chanel No 5 است. این عطر خوش رایحه برای خانم‌های شیک پوشی که به دنبال محبوبیت هستند بسیار مناسب است زیرا از آن‌ها یک ملکه بااحساس و عاشق می‌سازد. این عطر برای اولین بار در سال ۱۹۲۱ تولید شده و تا به امروز توانسته عنوان یکی از ماندگارترین و خاطره‌ساز‌ترین عطرها را به خود بگیرد.

 

عطر دیور مدل Dior Poison

دومین عطر ماندگار و خاطره‌سازی که سال‌هاست به عنوان محبوب‌ترین عطر در میان افراد عام و خاص معروف است، عطر Poison از برند دیور است. نت‌های میوه‌ای و ادویه‌ای موجود در رایحه این عطر احساس مهربانی، شادی و جذابیت را در هر خانمی زنده می‌کند و وجود شما را سرشار از انرژی مثبت می‌کند.

 

عطر بربری مدل My Burberry

عطری مخصوص خانم‌های شیک‌پوش با ظاهری بسیار لوکس، که به شما احساسی فوق‌العاده با رایحه‌های بهشتی القا می‌کند عطر بربری است. رایحه گل‌های خوشبو موجود در این عطر و ترکیب آن با رایحه‌های مرکبات تازه برای هر خانمی لذت بخش است. این عطر بسیار خوش رایحه، قلب هر فردی را از آن خود می‌کند و جزو یکی از برترین عطرهای قدیمی و ماندگار است.

 

عطر ژان پل گوتیه مدل Classique

ژان پل گوتیه یکی از عطرهای کلاسیک با رایحه‌ای دلنشین است که با رایحه‌های چرم موجود در ترکیباتش شادابی شما را چند برابر می‌کند. ژان پل گوتیه یکی از لوکس‌ترین عطرها به شمار می‌رود که نت‌های بهشتی و گرم آن مانند زنجبیل، پرتقال و گل ارکیده، احساس جذابیت را در شما چند برابر می‌کنداین عطر قطعا شما را در هر ذهنی خاطره‌ساز و ماندگار می‌کند.

 

عطر کوکو شنل مدل Mademoiselle

عطر کوکو شنل یکی از معروفترین عطرهای جهان است که رایحه شرقی آن هر فردی را تحت تاثیر قرار می‌دهد. این عطر همچون یک جواهر برای هر خانمی، مورد نیاز است. رایحه فوق‌العاده این عطر احساسی شگفت انگیز در شما ایجاد میکند در نتیجه ماندگار شدن در ذهن‌ها با این عطر دلنشین امکان پذیر است.

 

عطر YSL اپیوم بلک 

عطر اپیوم یکی از عطرهای دلنشین و خوش رایحه است. این عطر ترکیبی از رایحه‌های نعناع و گل یاس است و تجربه لذت بخش‌ترین لحظات را برای شما فراهم می‌کند. این عطر پخش بو فوق‌العاده بالایی دارد که سبب می‌شود شما را در خاطره هر فردی ثبت کند و تا همیشه ماندگار بماند.

 

عطر کلوین کلاین مدل Ephoria

آیا تا به حال خانمی بوده است که با این عطر، جذابیت را در خود احساس نگرده باشد؟ قطعا اگر جزو خانم‌های خوش سلیقه باشید با رایحه فو‌ق العاده این عطر شما بهترین احساس را تجربه خواهید کرد. این عطر لوکس از سال ۲۰۰۵ که تولید شده تا به امروز طرفداران بسیاری داشته است. به سختی می‌توان از کنار رایحه خوش این عطر گذشت.

 

عطر ویکتور رولف مدل Flower Bomb

اگر جزو  آن دسته از خانم‌هایی هستید که به رایحه گل‌ها علاقه دارید، این عطر بهترین گزینه برای شما است. این عطر با رایحه‌های شیرین خود از شما یک کارکتر دوست داشتنی و مهربان در ذهن‌ها ثبت می‌کند. نت‌های این عطر از تازه‌ترین گل‌ها مانند برگ چای، گل یاس و شکوفه پرتقال آفریقایی، گل رز و ارکیده است که شگفت انگیزترین احساسات عاشقانه را در وجود شما برجسته می‌کند.

 

عطر کلویی مدل Chloe Roses

آیا درباره رابطه گل رز و عشق شنیده‌اید؟ عطر کلویی با رایحه گل رز خود توانسته جایگاه بسیار خوبی در میان خانم‌هایی که به رایحه گل علاقه دارند و احساسات رمانتیک آن‌ها همیشه در همه جا دیده می‌شود، پیدا کند. این عطر محصول سال ۲۰۱۳ است و از آن زمان تا به حال به عنوان یکی از بهترین عطرهای زنانه شناخته شده.

 

عطر دیور مدل J’adore 

خانم‌های خوش سلیقه و کلاسیک حتما با این عطر فوق‌العاده آشنا هستند. J’adore جزو برترین عطرهای کلاسیک است که رایحه گرم و نسبتا تندی دارد. این عطر در سال ۱۹۹۹ برای نخستین بار توسط برند دیور ارائه شد و تا به امروز مورد استقبال بسیاری از خانم‌ها به خصوص در سنین بالا قرار گرفته است.